Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутатська комісія відхилила звернення підприємця щодо оренди частини міського Палацу культури для проведення виставок-ярмарок

На засіданні постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, промисловості, підприємницької діяльності та управління комунальної власністю депутати міської ради розглянули службову записку управління комунальної власності щодо розгляду листа підприємця Тетяни Татаренкової щодо оренди частини міського Палацу культури для проведення виставок-ярмарок “Українська якість”. Голова комісії, депутат міської ради Іван Братеньков попросив заступника міського голови Юрія Муху прокоментувати доцільність такого рішення.

Як пояснив Юрій Муха, на ім’я міського голови надійшов лист про організацію торгівлі у міському Палаці культури. Цей лист був розписаний на управління комунальної власності, яке розпоряджається комунальним майном та не є у його підпорядкуванні. Управління комунальної власності надіслало запит до управління економіки щодо позиції з цього питання. “Ми відповідаємо за розвиток підприємництва. Якщо це потрібно громаді і погоджено директором цього закладу, тоді нехай комісія та депутати вирішують і управління комунальної власності проводить аукціон на оренду майна. Єдина наша умова, яка була висловлена, щоб не було нічого на вулиці” - відзначив Юрій Муха.

На засіданні також була присутня ініціативна група місцевих підприємців, які виступали проти проведення виставок-ярмарок у міському Палаці культури. Вони наголошували на збитках, які несе місцевий бізнес, говорили про закриття торгових точок на ринках, конкуренцію та багато іншого.

Проти проведення ярмарок у МПК висловилися і депутати міської ради. “У моєму розумінні міський Палац культури для культури, Центральний ринок - для торгівлі. Я запрошую на ринок “Привоз”, де зможу організувати для промислової групи товарів цю ярмарку. Ми їх там розмістимо, люди будуть платити згідно тарифу” - запропонував директор КП “Центральний ринок”, депутат міської ради Богдан Сушко.

Після тривалого обговорення депутати не підтримали звернення підприємця Тетяни Татаренкової. Вона у свою чергу відзначила, що зрозуміла позицію влади та більше подібних звернень не буде. А ярмарки і далі буде проводити в орендованих приватних приміщеннях.

Депутатська комісія відхилила звернення підприємця щодо оренди частини міського Палацу культури для проведення виставок-ярмарок