Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» запрошує до співпраці

У лютому 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон “Про пробацію”, що визначив організаційно-правові засади для створення пробації України. Пробація передбачає створення системи реінтеграції правопорушника та відповідного середовища, щоб людина була готова жити, не вчиняючи правопорушень.

Впровадження пробації в Україні — це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

Пробація — найпотужніший блок у кримінально-виконавчій системі. Кількість клієнтів пробації за чисельністю значно перевищує кількість осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Сьогодні на обліку пробації Запорізької області перебуває 3503 особи, засуджених до покарань без позбавлення волі та щодо яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт.

У розрізі видів покарання у Бердянському міськрайонному відділі відбувають покарання 16 засуджених до громадських робіт, один засуджений до виправних робіт, 7 засуджених до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, 1 притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, 186 звільнених від відбування покарання з випробуванням, 1 — засуджений до покарання у виді обмеження волі, 6 — засуджених до покарання у виді штрафу.

Від початку року на виконання до уповноваженого органу з питань пробації надійшло 35 ухвал про складання досудової доповіді. Впродовж року до структурного підрозділу пробації надійшло 23 повідомлення-запита від установ виконання покарань (слідчих ізоляторів), із них: 12 — щодо можливості проживання за обраним засудженим місцем проживання; 8 — можливості працевлаштування; 3 — сприяння організації соціального патронажу засудженим віком до 35 років.

Клієнтами пробації є: обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь; особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських або виправних робіт; особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням; особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

Бердянський міськрайонний відділ філії Державної установи “Центр пробації” в Запорізькій області готовий до співпраці та реалізації цікавих інформаційних проєктів, а також запрошує до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

Начальник відділуКонтактні дані:


Приварніков Віктор Олександрович, підполковник внутрішньої служби

поштова адреса: вул. Софіївська, 34, м. Бердянськ, 71100

тел.: 095 225 80 79

електронна скринька: zp11_probation@ukr.net

сторінка у “Facebook”: https://www.facebook.com/probation.ua

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Бердянський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» запрошує до співпраці