Бердянська міська рада - офіційний сайт

Обрано склад Молодіжної ради при Бердянській міській раді

6 квітня у виконавчому комітеті відбулися установчі збори Молодіжної ради, де відібрані кандидати презентували себе, свої програми та своє бачення подальшого розвитку молодіжної політики міста. Нагадаємо, із 40 бажаючих до списку кандидатів до Молодіжної ради були включені 29 осіб, на установчі збори сьогодні прийшли 28. Це активна молода громадськість міста, студенти бердянських вузів та учні шкіл та гімназій міста. Члени ініціативної групи заслухали презентацію кожного кандидата, поспілкувались з ними та поставили ряд питань. Молодь представила багато цікавих ідей і проєктів, говорили про необхідність облаштування спортивних майданчиків, велодоріжок у парку ім. Шмідта, майданчика для скейтерів, облаштування молодіжного хабу, заснування молодіжного аматорського театру, фестивалю міських стартапів, хісторі-фест тощо. Були охоплені і такі серйозні теми, як гендерна нерівність, домашнє насилля, реалізація інклюзивних, екологічних проєктів, дизайн-коду міста, організація чат-боту та багато іншого.

Голова ініціативної групи, секретар міської ради Олександр Свідло подякував усім кандидатам за активну участь у здобутті права бути членом Молодіжної ради міста Бердянськ.

“Ви кожен зі своїми проєктами та ідеями, але об’єднані однією метою — зробити наше місто кращим, зробити так, щоб молоді у нашому місті було комфортно і вона не від'їжджала, а згуртовувалася і робила Бердянськ більш привабливим. Хотілося б, щоб ви були разом не тільки на таких зборах, а і у повсякденному житті, у реалізації кожного з ваших проєктів, щоб ви долучали до реалізації своїх ідей молодь міста. А міська влада буде не тільки підставляти плече, а буде надійним партнером у реалізації цих ідей і молодіжної політики”, - наголосив секретар міської ради Олександр Свідло.

Шляхом рейтингового оцінювання кожного з претендентів було відібрано 20 тих, хто набрав найбільшу кількість балів та став членом Молодіжної ради. Це:

Голояд Максим Олегович

Бугайов Владислав Олегович

Желязкова Анастасія Олександрівна

Юдіна Дар’я Олександрівна

Мороховська Тетяна Володимирівна

Зелінський Максим Русланович

Бондарчук Олександр Олегович

Іовова Юлія Ігорівна

Прошутінська Аліна Олександрівна

Топалова Аліна Олександрівна

Буракова Крістіна Миколаївна

Квач Юлія Ігорівна

Тесленко Євгенія Іванівна

Войнікова Дар’я Іванівна

Оверченко Микола Володимирович

Петренко Анастасія Олександрівна

Барабаш Валерія Павлівна

Кіров Микита Сергійович

Горбаль Ярослав Миколайович

Волощук Катерина Вікторівна

Ще шість осіб увійшли до резерву Молодіжної ради із правом дорадчого голосу:

Дегтярьов Максим Григорович

Солощенко Ангеліна Богданівна

Андрієвська Ніна Андріївна

Воронов Дмитро Анатолійович

Кіосов Дмитро Дем`янович

Цимбалюк Кирило Романович

Новообрана Молодіжна рада до 12 квітня повинна провести свої перші збори, обрати голову та заступника і передати протокол зборів на затвердження сесії міської ради, яка відбудеться 29 квітня.

Обрано склад Молодіжної ради при Бердянській міській раді