Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянські установи отримають на реалізацію проєктів майже 1,5 мільйони гривень від GIZ

У лютому 2021 року відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту у співпраці з установами було подано проєктні заявки на розгляд конкурсної комісії GIZ з реалізації "Проєктів змін".

7 квітня від радника проєкту "Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України" Вікторії Василенко отримано повідомлення про те, що 3 заявки громади буде підтримано. Усього фінансування отримають 30 проєктів з 3-х областей.

- У КНП БМР "Бердянське територіальне медичне об'єднання" буде реалізовано проєкт впровадженння у приймально-діагностичному відділенні підходу колірного кодування тяжкості стану пацієнта та створено логістичну систему для пацієнтів та відвідувачів.

- У КУ "Територiальний центр соціального обслуговування (надання соцiальних послуг)" із залученням коштів GIZ буде організовано комплексну соціальну послугу паліативного догляду.

- КУ "Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю" за грантової підтримки GIZ зможе заснувати мультидисциплінарну команду фахівців для поліпшення якості надання послуг реабілітації.

Загальна вартість проєктів - 1,622 млн грн, сума коштів GIZ, залучена для реалізації цих проєктів - 1,486 млн грн.

Довідково: участь у конкурсі на реалізацію "Проєктів змін" відбулася у рамках реалізації проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) "Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України" (Меморандум про співпрацю підписано 15 липня 2020 року).

Бердянські установи отримають на реалізацію проєктів майже 1,5 мільйони гривень від GIZ