Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відключення газу 12 квітня: що необхідно зробити абонентам

До уваги жителів м. Бердянська та Бердянського району! У зв’язку з плановими ремонтними роботами на газопроводі високого тиску в м. Бердянськ з 12 квітня 2021 року з 07-00 години буде припинено газопостачання в м. Бердянськ, с. Азовське, с. Нововасилівка, с. Роза, с. Шовкове Бердянського району.

Для особистої безпеки та недопущення виникнення аварійних ситуацій всім абонентам необхідно з 07-00 години 12 квітня 2021 року:

  • перекрити крани на всіх газових приладах,

  • перекрити крани на внутрішніх газопроводах перед кожним газовим приладом,

  • перекрити крани перед лічильниками газу,

  • газом не користуватися,

  • відкрити кватирки для провітрювання приміщень.

Абонентам приватного сектору та дачних кооперативів – перевірити наявність нумерації будинків та назви вулиць. Якщо нумерація будинків та назва вулиць мінялись – вказати стару та нову.

Абонентам приватного сектору та дачних кооперативів забезпечити безперешкодний доступ до газових мереж на території домоволодіння для відключення та відновлення газопостачання.

Про дату відновлення газопостачання в мікрорайонах буде надаватися додаткова інформація через засоби масової інформації.

Відновлення подачі газу виконується працівниками газового господарства в присутності власників газифікованих будинків та квартир.

За інформацією Бердянського відділення АТ “Запоріжгаз”

Відключення газу 12 квітня: що необхідно зробити абонентам