Бердянська міська рада - офіційний сайт

У частини будинків кількох мікрорайонів міста вже відновлено газопостачання

За інформацією Бердянського відділення ПАТ “Запоріжгаз”, зранку 20 квітня розпочались роботи з відновлення газопостачання у мікрорайонах міста — Військове містечко, Нагірна частина (в районі пам’ятного знаку “Літак”), РТС, Азмол. Бригади працюють за графіком, вже відновлено газопостачання частини будинків у зазначених мікрорайонах. Більш детальна інформація про проведений обсяг робіт буде відома завтра вранці.

21 квітня роботи з відновлення газопостачання триватимуть у зазначених вище мікрорайонах, а також у другій половині дня планується продовжити подачу газу в нагірній частині та розпочати у мікрорайоні Центр міста.

Проте, за інформацією Бердянського відділення Запоріжгазу, станом на ранок 20 квітня 112 будинків в приватному секторі восьми мікрорайонів могли залишитися без газу. Їх власники не допускали співробітників «Запоріжгазу» та квартальних до відключення від газопостачання. У свою чергу відновлення подачі газу можливе лише за умови його повного відключення на вході в будинок. Зокрема станом на ранок таких будинків у мікрорайоні РТС було 23, АКЗ — 32, Слобідка — 4, Центр — 15, Нагірна частина — 26, 8 березня — 3, Ліски — 4, Колонія — 5. Допомогти віднайти контакт з власниками керівник газового господарства Павло Іотов звернувся до виконкому. За інформацією заступника міського голови Віталія Гречки було налагоджено взаємозв’язок з поліцією у цьому питанні. У другій половині дня бригади з представниками поліції вже почали обхід будинків, куди не було доступу, та змогли здійснити відключення. Ця робота триватиме і завтра.

У частини будинків кількох мікрорайонів міста вже відновлено газопостачання