Бердянська міська рада - офіційний сайт

Триває прибирання та благоустрій мікрорайонів міста

26 квітня виповнюється 35 років з дня Чорнобильської трагедії. У цей день біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії бердянці за традицією будуть вшановувати загиблих героїв. А сьогодні члени громадської організації “Союз Чорнобиль” разом з активом комітету мікрорайону “Нагірна частина” прибирали у сквері, де встановлений пам’ятник. Бердянці прибрали сміття, побілили бордюри, а також разом із секретарем міської ради Олександром Свідло висадили ялинку.

У рамках прибирання мікрорайону члени вуличних комітетів також пофарбували автобусну зупинку по вул. Руденка, разом із батьками вихованців пофарбували напіфсвери біля філії ЦДЮТ “Маяк”. Члени комітету мікрорайону прибрали Центру громадських ініціатив по вулиці Нагірній.

Навести лад вийшли і актив комітету мікрорайону “Центр міста” разом із своєю керівницею Інною Щетиніною та депутатом міської ради Олександром Глувинським. Вони прибирали сміття, фарбували лавочки та білили бордюри у сквері біля пам’ятника Поліни Осипенко. Напередодні також було прибрано територію по вул. Привокзальній біля будівлі, де розміщується комітет мікрорайону “Центр міста”. У найближчих планах привести до ладу майданчик біля дитячої поліклініки.

“Велика вдячність вам, що не даєте нам розслаблятися та працюєте спільно з депутатами міської ради. Впевнений, що тільки спільною роботою комітети мікрорайонів та депутати можуть показати людям гарний результат не тільки у питаннях благоустрою, а взагалі розвитку наших мікрорайонів та територій”, - подякував комітетам секретар міської ради Олександр Свідло.

Триває прибирання та благоустрій мікрорайонів міста