Бердянська міська рада - офіційний сайт

Держпродспоживслужба продовжує моніторингові обстеження об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень

З метою запобігання поширенню на території Бердянської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, спеціалісти Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області продовжують моніторингові обстеження об’єктів нагляду щодо дотримання карантинних обмежень закладами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, перукарнями, закладами громадського харчування, об’єктами водопостачання та іншими. У період з 17 по 23 квітня 2021 року було проведено 46 обстежень.

У ході здійснення моніторингу виявлені порушення протиепідемічних вимог, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, а саме:

- не проводиться температурний скринінг працівникам перед початком зміни;

- не розміщені інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;

- не нанесено відповідне тимчасове маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м;

- відсутнє рідке мило та паперові рушники в санвузлі;

- відсутні дезінфікуючі засоби для проведення волого прибирання;

- не проводиться вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів не рідше ніж кожні 2 години, перед початком та після закінчення робочого дня/зміни.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби спеціалісти управління Держпродспоживслужби в ході моніторингових обстежень постійно проводять роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та застосовують заходи до порушників згідно чинного законодавства.

Наближаються Великодні свята, які глибоко шанують українці, та до яких готуються заздалегідь. Дуже важливо провести Великодні свята безпечно, з дотриманням діючих карантинних обмежень.

Щоб провести свята безпечно та не допустити поширення коронавірусної хвороби COVID-19, Бердянське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області нагадує прості правила протиепідемічної безпеки: забезпечення дотримання маскового режиму, фізичної дистанції між людьми 1,5-2 метри, миття рук та обробка антисептиком. Дотримання простих протиепідемічних правил допоможе запобігти розповсюдженню хвороби та зберегти здоров’я.

Бережіть себе та своїх рідних! Будьте здорові!

Держпродспоживслужба продовжує моніторингові обстеження об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень