Бердянська міська рада - офіційний сайт

Молодіжна рада долучилася до суботників та провела благоустрій та озеленення площі перед ЦДЮТ

Нещодавно обрана Молодіжна рада при Бердянській міській раді долучилася до прибирання та озеленення міста. Минулої суботи, 24 квітня, хлопці та дівчата разом із відділом молоді та спорту провели благоустрій площі перед Центром дитячо-юнацької творчості. Вони прибирали сміття, фарбували паркани, висаджували дерева, кущі троянд та квіти, які надав “Зеленгосп”.

Як відзначила депутат міської ради Тетяна Лігута, яка активно підтримує молодь, Молодіжна рада зібралася на суботник практично у повному складі і це не може не радувати, оскільки це їх перша спільна справа.

Секретар міської ради Олександр Свідло подякував голові Молодіжної ради Дар’ї Юдіній, що вона змогла організувати молодь з різних навчальних закладів, громадських організацій та об’єднати їх заради спільної мети — навести порядок перед Центром дитячо-юнацької творчості і не словом, а ділом довести свої прагнення змінити Бердянськ на краще, зробити його красивішим, зеленішим та більш доглянутим.

“Впевнений, що міська рада та депутати, які долучилися до ініціативи молоді, будуть і далі їм помагати та підтримувати усі їх ініціативи, яких, я впевнений, буде багато”, - відзначив Олександр Свідло.

Молодіжна рада долучилася до суботників та провела благоустрій та озеленення площі перед ЦДЮТ