Бердянська міська рада - офіційний сайт

У мікрорайонах “Азмол”, “Ліски”, “АКЗ” та “Військове містечко” активні мешканці разом із депутатами провели суботники

Минулої суботи, 24 квітня, одразу у чотирьох мікрорайонах проходило прибирання та благоустрій територій. Прибирання у мікрорайоні “Азмол” тривало протягом тижня, було наведено лад на прибудинкових територіях, а завершальним етапом став суботник у сквері імені Сурена Степанянця. Члени комітету мікрорайону “Азмол”, вчителі гімназії №3 “Сузір’я”, активні мешканці та депутати міської ради Жанна Безродня, Іван Братеньков та Володимир Пивоваров наводили лад у сквері — прибирали сміття, фарбували лавочки, дитячий майданчик, білили дерева. Було також висаджено саджанці квітів та дерев (липа та клен), які надали депутат Бердянської районної ради Олександр Бабанін разом із КП “Зеленгосп”. Велику допомогу надає мікрорайону завод “AZMOL-BP”. Для висаджених квітів та дерев було привезено воду, і в подальшому завод спільно із Зеленгоспом обіцяють доглядати та поливати зелені насадження.

Активно долучилися до прибирання свого мікрорайону і мешканці Лісок. Члени комітету, активні мешканці, вчителі школи №9 та депутат міської ради Микола Рудницький працювали у сквері “Молодіжному”, з якого починається мікрорайон “Ліски”. Як розповіла голова комітету мікрорайону “Ліски” Наталя Скорик, у цей день орендарі пляжів та представники Клубу юних моряків прибирали на своїх територіях.

У мікрорайоні “АКЗ” працювали члени комітету мікрорайону та активні мешканці, працівники дитячого садка №37 “Пізнайко” та депутат міської ради Володимир Безверхий. Прибрано територію від вул. Фестивальної до вул. Ялтинської, біля пам’ятника жертвам фашизму, від вул Промислової до вул. Цилінної. Було прибрано сміття, пофарбовано дитячі майданчики та висаджено квіти та дерева.

Активно, дружньо та з піснями пройшов суботник у мікрорайоні “Військове містечко”. Мешканці мікрорайону разом з членами комітету прибирали на прибудинкових територіях та на майданчику біля клубу “Сокіл”, білили бордюри, фарбували лавочки та дитячі майданчики, висаджували дерева. Секретар міської ради Олександр Свідло, який у суботу побував у кожному мікрорайоні, також активно долучився до суботника та разом із членами комітету висаджував дерева.

“Мені дуже приємно взяти участь у прибиранні близького серцю мікрорайону. Ми висадили дерева, навели порядок. Впевнений, роботи ще будуть продовжуватися. Такими справами, таким доглядом за своїми територіями та мікрорайоном ми робимо наше місто ще кращим”, - відзначив Олександр Свідло.

У мікрорайонах “Азмол”, “Ліски”, “АКЗ” та “Військове містечко” активні мешканці разом із депутатами провели суботники