Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олександр Свідло та депутати привітали голову комітету мікрорайону Скловолокно Світлану Глушко з днем народження

Сьогодні день народження відзначає людина активної життєвої позиції, голова комітету мікрорайону „Скловолокно” та Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів міста Світлана Глушко. Із привітаннями та подарунками до неї сьогодні завітали секретар міської ради Олександр Свідло та депутати Ксенія Буханова, Алла Циндра та Віктор Цуканов.

“Хочу щиро привітати голову одного з найбільших мікрорайонів міста, дружнього та прогресивного мікрорайону. Залишайтеся такою ж гарною, радуйте своєю посмішкою та працюйте на благо не тільки мікрорайону, а і усього міста”, - привітав іменинницю Олександр Свідло.

Світлана Глушко народилася та виросла у Бердянську. Після закінчення Бердянського державного педагогічного інституту ім. П.Д. Осипенко працювала в дошкільному навчальному закладі №25 на посаді вихователя. З грудня 1994 року розпочала службу в органах внутрішніх справ України, де протягом 17 років працювала на посадах середнього та старшого начальницького складу.

За сумлінну службу в органах внутрішніх справ України неодноразово нагороджувалась почесними грамотами та подяками (нагорода МВС України „За відзнаку в службі” 2 ступеню та дві медалі „За сумлінну службу”).

У червні 2011 року Світлана Іванівна була звільнена з органів внутрішніх справ України (за віком) у відставку у званні майор міліції.

Світлана Глушко людина активної життєвої позиції. З 2011 року вона розпочала плідно працювати в органах самоорганізації населення міста. І у вересні загальними зборами членів об’єднання співвласників багатоквартирного будинку по вул. Софіївська, 103 її було обрано головою правління ОСББ.

У квітні 2016 року загальними зборами мешканців мікрорайону „Скловолокно” Світлана Глушко обрана головою комітету мікрорайону. У цьому ж році вона стала головою Координаційної ради голів комітетів мікрорайонів міста.

Під керівництвом Світлани Іванівни комітет мікрорайону „Скловолокно” тісно співпрацює з депутатами міської ради, виконавчим комітетом, громадськими організаціями, ОСББ, підприємствами, навчальними закладами у вирішенні проблемних питань мікрорайону. Проводяться роботи з благоустрою території мікрорайону, облаштування дитячих майданчиків і зон відпочинку, організовуються культурно-масові заходи для мешканців мікрорайону.

За багаторічну громадську діяльність була відзначена подяками та нагороджена грамотами міського голови, медаллю „За вагомий внесок у розвиток міста” та Подякою голови Запорізької обласної ради.

Секретар міської ради Олександр Свідло та депутати привітали голову комітету мікрорайону Скловолокно Світлану Глушко з днем народження