Бердянська міська рада - офіційний сайт

До прибирання міста приєдналися мікрорайони “8 березня” та “Колонія-Макорти”

До акції з озеленення та прибирання міста приєдналися ще два мікрорайони міста - “8 березня” та “Колонія-Макорти”. Сьогодні активні мешканці працювали у парку “Шкільний”, прибирали територію та фарбували лавочки. Як розповіла депутат районної ради Лідія Антошкіна, вийшло багато людей, усі активно та дружньо працюють, тому що дуже люблять свій мікрорайон.

“Велика вдячність колективу школи №4, комітету мікрорайону, депутатам Ірині Поповій та Лідії Антошкіній, що вони не залишилися у стороні та є рушійною силою цього процесу, організовують навколо себе людей, роблять гарний сквер, доглядають за ним і тим самим роблять наше місто ще гарнішим та більш доглянутим”, - відзначив секретар міської ради Олександр Свідло.

А у мікрорайоні “Колонія-Макорти” прибирання територій завершилося сьогодні висаджуванням алеї біля будинку культури "Райагропромпостач". Як розповіла голова комітету мікрорайону Світлана Калініченко, активні мешканці мікрорайону, вчителі школи №20, члени комітету мікрорайону, депутати міської ради Тетяна Фурманова, Тетяна Лігута та Олег Бойко усі дружньо та гуртом висадили алею духмяної черемхи, яка буде ще одним затишним та улюбленим куточком мешканців та гостей міста.

До прибирання міста приєдналися мікрорайони “8 березня” та “Колонія-Макорти”