Бердянська міська рада - офіційний сайт

Гравців баскетбольної команди "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ" відзначили Почесними грамотами, два лідера команди завершили свою кар’єру

Десята сесія Бердянської міської ради розпочалася із нагородження. У березні 2021 року у м.Кам’янське Дніпропетровської області пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу серед жіночих команд, срібним призером якого стала баскетбольна команда "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ". І сьогодні на пленарному засіданні міський голова Валерій Баранов вручив спортсменам ряд нагород.

За популяризацію баскетболу у місті Бердянськ та Україні, професійну майстерність, якісну підготовку срібних призерів Кубку України з баскетболу серед жіночих команд Почесною грамотою міського голови нагороджено головного тренера баскетбольної команди "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ", тренера-викладача ДЮСШ ім. Заслуженого вчителя України Є.І. Назарова Срджана Радуловіча.

За популяризацію баскетболу у місті Бердянськ та Україні, професійну майстерність, результативну участь у фінальному етапі Кубку України з баскетболу серед жіночих команд Почесні грамоти міського голови отримали гравці баскетбольної команди "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ" Олена Попова, Валерія Десятник, Тетяна Ткаченко, Влада Гозалова, Вікторія Ковалевська, Марія Єлізарова, Діана Тимченко, Єва Старушко, Олена Бойко, Ольга Сівакова, Олександра Радуловіч та Тетяна Панченко.

Депутат міської ради і Президент міської Федерації баскетболу Микола Рудницький повідомив про те, що два лідера команди Олександра Радулович і Тетяна Панченко, які протягом багатьох років були гордістю бердянського спорту, сьогодні завершують свою спортивну кар'єру. Депутати міської ради та усі присутні в сесійній залі стоячи аплодували цим спортсменкам.

- Я хочу подякувати нашому місту. Це були прекрасні моменти, були перемоги, і поразки. Ми з Тетяною закінчили, але ми залишаємося тут, в клубі. Я також буду керівником команди, як і раніше, - повідомила Олександра Радулович. - Я патріот Бердянська, грала за кордоном, але повернулася назад. Сподіваюся, з підтримкою міського голови, президента Федерації баскетболу Бердянська Миколи Рудницького ми зможемо створити умови для молоді, яка залишається і зараз представляє наше майбутнє. Потрібно звернути увагу на стан міського Палацу спорту, на виховання молодих спортсменів. Дякую всім за підтримку.

Гравців баскетбольної команди "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ" відзначили Почесними грамотами, два лідера команди завершили свою кар’єру