Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олександр Свідло взяв участь у робочій нараді щодо ремонтних робіт у будинку №17 у Військовому містечку

У 2021 році у Програмі капітального ремонту житлово-комунального комплексу на 2021 рік було передбачено та виділено 600 тис грн. на ремонтні роботи у будинку №17 у Військовому містечку. На сьогодні вже проведено часткове відновлення вимощення, забивання щілин в будинку між плитами, зроблено стягуючий пояс по першому та верхньому поверхах. Але нещодавно роботи були припиненні через суперечливі питання між підрядником та технічним наглядом. У останнього були зауваження щодо виконаних робіт і через це підряднику не підписували акти та не проходила оплата. Щоб вирішити усі проблемні питання, вчора, 28 квітня, біля будинку №17 у Військовому містечку відбулася робоча нарада. У ній взяли участь мешканці будинку, підрядна організація, яка виконує ремонтні роботи цієї будівлі, представники проєктної організації, технічного нагляду та управління житлово-комунального господарства виконкому. Взяв участь у робочій нараді і секретар міської ради Олександр Свідло, який опікується цим мікрорайоном та у попередню каденцію був обраний від нього депутатом.

Спілкування між учасниками наради було емоційним, але конструктив було знайдено.

“У нас проблема з комунікацією. Не хочу ні в якому разі, щоб цей об’єкт став каменем спотикання, - зауважив секретар міської ради Олександр Свідло. - У технагляду є зауваження. Коли підрядних їх ліквідує, будуть підписані акти на частину виконаних робіт. Замовник готовий оплачувати по факту виконаних робіт”.

Тож, після з’ясування усіх питань будуть закінчені роботи з вимощення будинку та буде виконано ремонт частини покрівлі, яка цього потребує.

Секретар міської ради Олександр Свідло взяв участь у робочій нараді щодо ремонтних робіт у будинку №17 у Військовому містечку