Бердянська міська рада - офіційний сайт

Герою України Валерію Чибінєєву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердянська»

Сьогодні на черговій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали клопотання колег від політичної партії «Слуга народу» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бердянська» Герою України Чибінєєву Валерію Вікторовичу.

Обговорюючи дане питання депутат міської ради Андрій Галіцин зазначив, що Валерій Чибінєєв — єдиний бердянець, який за участь в антитерористичній операцій отримав найвищу нагороду країни, тому ініціатори клопотання вважають, що присвоєння звання Почесного громадянина міста є важливим підтвердженням проукраїнської позиції нашої громади, виразом вдячності, поваги і шани до всіх захисників України.

Чибінєєв Валерій Вікторович народився 3 березня 1988 року у м. Бердянськ. Рано втратив батьків, виховувався у Бердянській санаторній загальноосвітній школі інтернаті І-ІІІ ступенів. Після закінчення 9 класів вступив до Запорізького військового ліцею «Захисник», а згодом - в Одеську академію сухопутних військ. У 2010 році у званні лейтенанта увійшов до лав 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

З перших днів російської агресії на Сході України капітан Валерій Чибінєєв став на захист територіальної цілісності та незалежності Батьківщини. За мужність, героїзм і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі Указом Президента України №348/2016 від 23 серпня 2016 року командиру роти снайперів 79 окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ капітану Чибінєєву Валерію Вікторовичу було присвоєно Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Герою України Валерію Чибінєєву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердянська»