Бердянська міська рада - офіційний сайт

Прийнято мораторій (тимчасову заборону) щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності

З метою впорядкування розміщення малих архітектурних форм, збільшення надходжень до міського бюджету та за результатами роботи тимчасової контрольної депутатської комісії з дотримання принципів прозорості та рівного доступу громадян до отримання адміністративних послуг, за ініціативою депутата міської ради Олександра Глувинського на сесії міської ради, 29 квітня, було прийнято рішення про запровадження мораторію щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності з моменту прийняття та до 01.10.2021 року. Підсумовуючи обговорення цього питання міський голова Валерій Баранов відзначив, що ідея мораторію йому подобається, але рішення незаконне, оскільки порушує закон про регуляторну діяльність, і тому він голосуватиме проти.

Мораторій (тимчасова заборона) стосується розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а також надання послуги прокату електричних самобалансувальних транспортних засобів, тренажерів, апаратів, торговельного обладнання, батутів, дорослих та дитячих веломобілів, велосипедів, мопедів, транспортних засобів з різними видами приводу, велорікш, лотерей, атракціонів, у тому числі з використанням гужового транспорту, пересувних зоокутків та інш., розміщення тимчасових містків через гідротехнічні споруди до тимчасових причалів та будь-яких конструкцій на парапеті гідротехнічної споруди на частині території міста Бердянська, а саме: на проспекті Азовський (від пр. Перемоги до вул. Горького), на вулиці Горького (від №10 до № 49), на Приморській площі, вул. Морська № 1-3 (в районі пам’ятника "сантехнику"). Мораторій розповсюджується на розміщення будь-яких тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, що встановлені за паспортами прив’язки, окрім земельних ділянок, переданих в оренду.

Також рішенням сесії було доручено управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету призупинити оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі ТС) та продовження термінів дії раніше оформлених паспортів прив’язки ТС на території, де запроваджено мораторій, до прийняття рішення про скасування даного мораторію.

Прийнято мораторій (тимчасову заборону) щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності