Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянський прикордонний загін святкує 20-у річницю з дня створення військової частини та професійне свято День прикордонника

За всіх часів непорушність кордонів була однією з головних ознак могутності держави, її спроможності захистити свої національні інтереси, протистояти будь-яким посяганням на свою територіальну цілісність і суверенітет. 20 років тому Бердянський прикордонний загін приступив до виконання завдань та взяв під охорону ділянку державного кордону по узбережжю Азовського моря та у межах Запорізької та Херсонської областей.

Сьогодні, у День прикордонника та з нагоди 20-ї річниці з дня створення військової частини у Бердянському прикордонному загоні відбувся урочистий захід. Із привітаннями туди завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Шустов, секретар міської ради Олександр Свідло, депутати міської ради Віктор Цуканов, Микола Рудницький та Володимир Безверхий, перший заступник голови Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень та інші гості.

Начальник Бердянського прикордонного загону полковник Олег Чичановський висловив вдячність військовослужбовцям за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов’язку та вагомий внесок у зміцнення національної безпеки. “Прикордонники — це люди високого патріотизму, професіонали своєї справи. Кожен з вас будь-якої хвилини готовий стати на захист рідної землі. І ці слова підтверджені життям, мужністю та героїзмом прикордонників усіх поколінь. Саме прикордонники першими стали на захист рідної землі від російської агресії”, - відзначив Олег Чичановський.

Від імені Бердянської міської ради, виконавчого комітету та громади міста з професійним святом та річницю створення військової частини прикордонників привітав секретар міської ради Олександр Свідло:

“Прикордонники — це мужність, пильність, відвага і безпека. І вже протягом 20 років наш Бердянський прикордонний загін є невід’ємною частиною Бердянської громади, і мешканці нашого міста вдячні вам за вашу службу. Завдяки вам громадяни нашої держави і мешканці нашого міста почувають себе у безпеці. Ми хочемо щиро подякувати вам за вашу службу. Хочу запевнити, що Бердянська міська рада та виконавчий комітет завжди є, були і будуть надійним партнером, другом і завжди будуть поряд з вами. І це не пусті слова, а конкретні рішення, які ми приймаємо і робимо все задля того, щоб ваша служба проходила в кращих умовах, щоб ви почували себе теж захищеними”.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення в охороні державного кордону України, професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці створення Бердянського прикордонного загону секретар міської ради Олександр Свідло вручив грамоту міського голови військовослужбовцю Бердянського прикордонного загону прапорщику Яковенко Артему. Подякою міського голови було нагороджено лейтенанта Лиса Назара, старшого прапорщика Федорова Олексія, прапорщика Марініну Ірин, старшину Ангеловського Петра, старших сержантів Сичова Олексія, Клещунову Ольгу, Погорілу Єлизавету, Тимофєєва Анатолія, Віговську Ірину, молодшого сержанта Афанасьєва Дмитра, та працівників Бердянського прикордонного загону Славінську-Артамонову Ольгу та Тягнирядно Марину.

Військовослужбовців також було відзначено грамотами, подяками та медалями від Запорізької облдержадміністрації та обласної ради, Бердянської райдержадміністрації тощо.

Бердянський прикордонний загін святкує 20-у річницю з дня створення військової частини та професійне свято День прикордонника