Бердянська міська рада - офіційний сайт

Нові правила призначення житлової субсидії з травня 2021 року

Уряд 14 квітня 2021 року вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій.

Даними змінами передбачено, що з 1 травня 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Заява та декларація можуть бути подані особисто до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, в розділі “Житлові субсидії”, в пункті “Оформлення субсидії онлайн” або за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua//. Також прийом документів буде здійснюватись в Центрах громадських ініціатив, які розташовані у віддалених мікрорайонах міста, с. Нововасилівка (вул. Центральна, 6) та с. Азовське (вул. Центральна, 110), згідно графіка.

Звертаємо увагу, що зазначені документи щодо призначення житлової субсидії будуть прийматися від громадян протягом п’яти місяців починаючи з 17.05.2021 р. по 30.09.2021 р. включно. Житлову субсидію особам, які звернуться за її призначенням у травні-вересні 2021 р. буде призначено з травня 2021 р.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном “гарячої лінії” (06153) 4 70 37, за телефоном мобільного зв'язку (066) 594 94 60 або безпосередньо звернутись до управління праці та соціального захисту населення (далі-управління) за адресою: вул. Захисників України, 27/34, е-mail: socpro@bmr.gov.ua.

Для зручності відвідувачів управління рекомендує попередньо записатись на прийом із визначенням дати та часу на сайті Бердянської міської ради, в розділі “Соціальний захист та пільги”, вибрати “Управління праці та соціального захисту населення”, пункт “Електронна черга”.

Нові правила призначення житлової субсидії з травня 2021 року