Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянська міська лікарня отримала у безоплатне користування нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики

Сьогодні до Бердянського територіального медичного об’єднання прибули нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики. Рентгенівська діагностична система Calypso F MTOes та ультразвукова діагностична система ARIETTA Prologue закуплені на державні кошти та передані у безоплатне користування БТМО. Усього по Запорізькій області придбано 8 таких систем рентгенівської та 5 ультразвукової діагностики, які передані опорним лікарням міст Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи, Бердянськ та Запоріжжя.

Присутні під час розвантаження довгоочікуваного обладнання заступник міського голови Вікторія Васильчишина, депутат Запорізької обласної ради Євген Георгієв, заступник голови Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень та директор БТМО Дмитро Єгоров відзначили важливість оновлення медичного обладнання.

Нове обладнання, яке отримала сьогодні міська лікарня, буде розташовано у приймальному відділенні. Воно достатньо мобільне та має забезпечити якісні результати діагностики при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях. Рентгенапарт з приймального відділення, який замінять більш сучасним, буде передано до поліклініки.

Бердянська міська лікарня отримала у безоплатне користування нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики