Бердянська міська рада - офіційний сайт

Олександр Свідло: Будівництво амбулаторії у нагірній частині міста знаходиться на контролі усього депутатського корпусу

Питання будівництва амбулаторії у нагірній частині міста обговорювалося на робочій нараді, яку провів в.о. міського голови, секретар міської ради Олександр Свідло. У лютому цього року депутати міської ради виділили 2,5 млн. грн. на відкриття амбулаторії у частині приміщень аптеки №195 по вулиці Софіївській. Відкриття медичного закладу планувалося наприкінці літнього сезону, але ці строки найшвидше будуть змінені. На сьогодні частина приміщень, яку аптека віддає під амбулаторію, ще не звільнені. 25 березня на сесії міської ради було виділено 250 тис грн на переїзд двох кабінетів та облаштування приміщень аптеки №195. Проведені необхідні тендерні процедури, триває процедура визначення переможця виконання робіт та укладання договорів. Після чого через десять днів розпочнуться роботи з вивільнення приміщень.

Паралельно триває розробка проєкту нової амбулаторії. Як пояснила проєктант з Бердянськгражданпроекту, документ розробляється згідно усіх норм ДБН та вимог Національної служби здоров’я України. У зв’язку з цим, площі під виділену амбулаторію не вистачає. Необхідно відшукати ще 55 кв. метрів. Депутат міської ради Ксенія Буханова запропонувала ще раз детально вивчити схему приміщень майбутньої амбулаторії, максимально використовувати корисну площу і скоротити допоміжну.

“Ми зменшимо свої запроси у кабінетах та укладемося у квадратуру, яку дали”, - відзначила директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна.

В амбулаторії в Нагірній частині міста планується облаштування трьох терапевтичних та двох педіатричних кабінетів. Також згідно усіх норм будуть облаштовані три туалети, в тому числі і для маломобільної групи людей, широкий коридор та інші допоміжні приміщення. Усього під амбулаторію планують передати близько 150 кв м.

- Питання будівництва амбулаторії у нагірній частині міста знаходиться на контролі усього депутатського корпусу. Будь ласка, прискорте свою роботу. Жителі міста чекають, що на горі у нас з'явиться амбулаторія, - підсумовуючи робочу нараду відзначив в.о. міського голови, секретар міської ради Олександр Свідло.

Олександр Свідло: Будівництво амбулаторії у нагірній частині міста знаходиться на контролі усього депутатського корпусу