Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесний громадянин міста Бердянськ Володимир Страшной приймає вітання з днем народження

14 травня день народження відзначає Почесний громадянин міста Бердянськ, Заслужений лікар України Страшний Володимир Якович. Із привітаннями до нього сьогодні завітали працівники сектору по роботі з органами самоорганізації населення апарату міської ради. Від імені в.о. міського голови, секретаря міської ради Олександра Свідло та депутатського корпусу вони привітали іменинника, подякували за багаторічну плідну працю, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та активну участь у громадському житті міста та побажали міцного здоров’я, достатку та миру.

Володимир Якович Страшной усе своє трудове життя займав активну життєву позицію, свого часу був ініціатором відкриття в м. Бердянськ спеціалізованої міської стоматологічної поліклініки, яку очолював з липня 1982 року по лютий 2014 року, створення Бердянської Асоціації стоматологів, обирався депутатом міської ради трьох скликань, очолював постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту, яка вела активну роботу з реформування лікувальних закладів, поліпшення системи медичного обслуговування та соціального захисту дитячого та дорослого населення міста.

Відзначений багатьма нагородами та званнями, серед яких «Відмінник охорони здоров’я», «Заслужений лікар України», медаль «За розвиток Запорізького краю», орден «За вагомий особистий внесок у розвиток міста Бердянськ» тощо. У 2017 році Володимиру Страшному присвоєно звання „Почесний громадянин міста Бердянськ”.

Почесний громадянин міста Бердянськ Володимир Страшной приймає вітання з днем народження