Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова підписав договір про наміри щодо співпраці з турецькою стороною зі створення у Бердянську індустріального парку

Сприяння розвитку бізнесу в м. Бердянськ шляхом створення індустріального парку - такий головний напрямок співпраці між містом та ГО “Міжнародна Бізнес – Асоціація «ТУРКСІД». Спільна діяльність в межах договору сприятиме створенню нових робочих місць, працевлаштуванню молоді, підтримці гідного рівня заробітної плати та соціального забезпечення працівників. На території промислового парку планується будівництво п’яти нових екологічно чистих підприємств, що будуть займатися виробництвом продукції харчової або легкої промисловості. Перемовини з турецькими бізнесменами щодо можливої співпраці вийшли на практичну стадію реалізацію.

Сьогодні, 19 травня, міський голова Валерій Баранов та віцепрезидент ГО “Міжнародна Бізнес – Асоціація «ТУРКСІД» Ісмаіл Хаджиоглу підписали договір про наміри щодо співпраці. В ході обговорення подальших кроків Ісмаіл Хаджиоглу відзначив, що створення технопарків в Україна тільки розпочинається. Такий парк створюється вже в Маріуполі турецькими інвесторами, є певні складності, і, враховуючи вже цей досвід, він висловив сподівання, що в Бердянську цей процес має йти більш продуктивно. Також він відзначив важливість підтримки цього процесу зі сторони місцевої та державної влади.

У свою чергу міський голова Валерій Баранов подякував турецькій стороні за готовність бути партнерами та створювати нові робочі місця у Бердянську. Міська влада буде виступати бенефіціаром у створенні індустріального парку і візьме на себе проходження всієї законодавчої процедури його реєстрації. “Для того, щоб була можливість обрахувати всі потреби в електро-, водопостачанні та водовідведенні, тощо просимо вас надати можливі потужності підприємств, які планується відкрити. У нас є підтримка зі сторони міністерства щодо створення технопарку, адже це розвиток економіки, створення нових робочих місць. Будемо намагатись максимально швидко провести цю роботу, бо всі зацікавлені в цьому” - наголосив Валерій Баранов.

Міський голова підписав договір про наміри щодо співпраці з турецькою стороною зі створення у Бердянську індустріального парку