Бердянська міська рада - офіційний сайт

26 бердянців вже отримали адресну допомогу за встановлені загальнобудинкові вузли обліку природного газу

Сьогодні, 1 червня, під керівництвом секретаря міської ради Олександра Свідло відбулося чергове засідання комісії з питань надання адресної допомоги мешканцям територіальної громади, які проживають в багатоквартирних будинках, де встановлені загальнобудинкові вузли обліку природного газу, відповідно до Програми надання одноразової матеріальної допомоги на 2021 рік (далі-Програма). На засіданні було розглянуто п’ять звернень мешканців міста на отримання одноразової адресної матеріальної допомоги в розмірі 5 тис. грн. Комісією прийнято позитивне рішення на виплату матеріальної допомоги на загальну суму 25 тис.грн.

Заявники отримають допомогу найближчим часом. Це жителі Бердянської міської територіальної громади, які є особами з інвалідністю 2 групи, які мають статус “дитина війни”, ветеран військової служби, які отримують пільги.

На сьогодні в роботі знаходяться ще 7 заяв мешканців міста. За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Наталії Токмань, дані заяви будуть подані на розгляд комісії після призначення житлової субсидії управлінням.

Усього, з початку року, комісією прийнято 31 позитивне рішення щодо виплати матеріальної допомоги на загальну суму 155тис.грн. 26 мешканців вже отримали дану допомогу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради 4 70 37.

26 бердянців вже отримали адресну допомогу за встановлені загальнобудинкові вузли обліку природного газу