Бердянська міська рада - офіційний сайт

Підприємців відзначили за особистий внесок у благоустрій міста

Сьогодні, 2 червня, міський голова Валерій Баранов біля відновленого об'єкта — фонтана “Бердянська коса”, вручив подяки підприємцям, за рахунок яких були виконані роботи з реконструкції. Це - Володимир Яковлєв, Олександр Чекальський, Олексій Олексієнко та Володимир Войніков. Окремі слова вдячності міський голова висловив Миколі Омельченку, який координував роботи з відновлення роботи фонтану.

“Я вдячний вам за вашу небайдужість та бажання разом змінювати на краще наше місто. Кілька років фонтан не працював, проте, коли є бажання, можна знайти рішення будь-якої проблеми”, - відзначив міський голова. А також наголосив, що робота з благоустрою та прикрашання міста буде тривати й надалі і запрошуються долучитися всі бажаючи.

Також міський голова відзначив роботу комунального підприємтва “Зеленгосп ”з озелененняна прилеглої до фонтану території та вручив подяку за виконану роботу директору підприємства Григорію Горячову. Біля фонтану були створені оригінальні клумби. Григорій Горячов зазначив, що цьогоріч навесні багато підприємців також відгукнулися на звернення підприємства та міського голови щодо озеленення і запропонував найактивніших відзначити, а комунальне підприємство буде доглядати за створеною красою.

Підприємців відзначили за особистий внесок у благоустрій міста