Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олександр Свідло привітав активну мешканку нашого міста із ювілейним днем народження

Ніна Олексіївна Рєпкіна народилася у буремному 1941 році та прожила складне життя. Але, незважаючи на усі труднощі, завжди була оптимісткою та активісткою. Ці якості зберегла вона і зараз у свої 80 років, за що здобула любов та повагу оточуючих. Це підтверджує колективне звернення, яке надійшло на ім’я секретаря міської ради Олександра Свідла. Друзі, сусіди та колеги Ніни Олексіївни у своєму листі розповіли про цю активну, небайдужу жінку, яка ніколи ні на що не скаржиться, в усьому бачить позитивні моменти, доглядає за клумбами у дворі багатоповерхівки, де вона мешкає, проявляє активність у житті ОСББ та мікрорайону. А також попросили привітати її з ювілейним 80-м днем народження. Олександр Свідло не зміг залишити без уваги таке звернення, адже саме завдяки таким активним мешканцям наше місто розвивається, стає красивішим та чистішим.

“Бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, бадьорості духу, ще більше енергії, щоб заряджати нею не тільки себе, а і тих, хто поруч. Те, що Ви робите у себе у дворі - Ви молодець, велика Вам вдячність”, - привітав іменинницю Олександр Петрович та подарував їй квіти та теплу ковдру.

Ніна Олексіївна Рєпкіна після переїзду у Бердянськ працювала у туристичному бюро, потім 20 років присвятила заводу “Південгідромаш”, де працювала водієм електронавантажувача. Має двох синів.

Секретар міської ради Олександр Свідло привітав активну мешканку нашого міста із ювілейним днем народження