Бердянська міська рада - офіційний сайт

Депутати міської ради вітають журналістів з професійним святом

6 червня в Україні відзначається День журналіста. Це не тільки професійне свято. ЗМІ стали значною частиною нашого життя. Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

Сьогодні, напередодні свята, із привітаннями та подарунками до журналістів телекомпанії “ТБ-Бердянськ”, ТРК “Юг”, газет “Південна зоря” та “Бердянские ведомости” завітали секретар міської ради Олександр Свідло та депутати Володимир Безверхий, Тетяна Лігута та Віктор Цуканов.

“У нас сьогодні почесна місія. Від імені усього депутатського корпусу ми вітаємо вас з професійним святом. Бажаємо творчих успіхів, процвітання, стабільності, об’єктивності, прозорості, тому що від вашої роботи залежить дуже багато. Ми вам вдячні за вашу роботу”, - привітав журналістів Олександр Свідло.

За сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди професійного свята було вручено і ряд грамот від секретаря міської ради. Їх отримали ведуча ефіру ТРК “Азовська хвиля” Кристина Лисенко, редактор газети “Бердянские ведомости” Олексій Ус, журналіст ТРК “Юг” Олександр Щірський, журналіст газети “Бердянские ведомости” Марина Карабань, директор ТОВ “Південна зоря” Юлія Тисленко та оператор телекомпанії “ТБ-Бердянськ” Олександр Кузнєцов.

Депутати міської ради вітають журналістів з професійним святом