Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова Валерій Баранов запросив мешканців України на відпочинок до Бердянська

Які очікування від курортного сезону 2021 року, чому варто відпочивати саме у Бердянську, яка цінова політика, цікаві події - на ці та багато інших питань журналістів всеукраїнських ЗМІ відповідав під час пресконференції міський голова Валерій Баранов. Захід відбувся в Києві 4 червня в інформаційному агентстві “Укрінформ” за участі Туристичного пресклубу України в межах Програми розвитку туризму та популяризації туристичного потенціалу м. Бердянськ. Модерував захід — Володимир Царук, виконавчий директор Асоціації журналістів “Туристичного прес-клубу України”.

У заході взяли участь 16 представників різних видань — ІА “Укрінформ”, ІА “Інтерфакс-Україна”, туристичний інтерет-портал Mandria.ua, газета “Урядовий портал”, інтернет-видання “Smak.ua”, інтернет-портали “Vesti”, “Tochka.net”, “Українки”, “Turmir.com”, “KyivTimes”, “Starlife” та інші. Як відзначили всі учасники, за час карантинних обмежень журналісти скучили за живим спілкуванням оффлайн, за неформальними кава-чаєм до і після заходу. Тому зала інформагенції Укрінформ на прес-зустрічі з міським головою Бердянська була заповнена вщерть. А деякі, на жаль, не змогли взяти участь, бо карантин ніхто не відміняв і кількість учасників перевищувала допустиму площу зали.

Додамо, що серед учасників пресконфереції було проведено конкурс на краще знання Бердянська. Хто правильно та першим надав відповідь на питання про місто отримали призи під час презентації. Міський голова вручив сувеніри та свою книгу “Толковий бердянський словарь”.

За результатами пресконференції у зазначених виданнях вийдуть інформаційні матеріали про відпочинок та оздоровлення у Бердянську.

Захід транслювався на сайті та YouTube-каналі Укрінформу, запис можна переглянути за посиланням 

Міський голова Валерій Баранов запросив мешканців України на відпочинок до Бердянська