Бердянська міська рада - офіційний сайт

Нові спортивні майданчики, подання проєктів на ДФРР, ремонт дороги на Нововасилівку та інші питання пресконференції міського голови

8 червня відбулася чергова прес-конференція міського голови Валерія Баранова. На початку він звернувся до мешканців та гостей нашого міста відносно безпечного відпочинку дітей на морі. Нагадаємо, 30 травня на одному з пляжів на косі стався нещасний випадок, у результаті якого ледь не загинули двоє дітей. Міський голова закликав батьків до посиленої уваги та турботи про своїх дітей, а також подякував людям, які надавали першу допомогу, та медикам за врятовані життя дітей.

Валерій Баранов також повідомив, що на косі буде відкрито пункт базування швидкої допомоги і тепер медики набагато швидше зможуть дістатися до курортних зон для надання допомоги потребуючим.

Міський голова також звернувся до усіх бізнесменів, промисловців, підприємців, голів комітетів мікрорайонів, квартальних, громадськості, керівників ОСББ щодо прибирання прилеглої території та покосу трави згідно з Правилами благоустрою. “Після дощів трава буйно росте, Зеленгосп не встигає, тому давайте разом прибирати своє місто. Хочу звернутися, щоб таку роботу проводили щоденно і ми були задоволені тим, яке наше місто красиве”.

Також планується розпочати роботу з інвентаризації зелених насаджень, та нанесення територій, які не озеленені, на карту, щоб восени розпочинати там роботу з озеленення.

Серед головних задач на сьогодні міський голова вбачає підготовку проєктів на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Такі проєкти необхідно подати до 15 червня. Для отримання фінансування для проведення ремонтів та реконструкцій за кошти ДФРР будуть подані проєкти по ЦДЮТ, школам №9 та №20, КНС №8, каналізаційному напірному колектору по Мелітопольському шосе, закупівлі медичного обладнання (відеогастроскоп, відеоколоноскоп, апарат УЗІ) тощо. Загальна вартість усіх проєктів - 282 млн грн. “Ми подивимося, які з поданих проєктів буде відібрано. Які не відберуть, будемо подавати їх на фінансування Європейського інвестиційного банку”, - відзначив міський голова.

У цьому році буде проведено капітальний ремонт дороги на Нововасилівку, область виділила на це 90 млн грн.

Обладміністрація отримує від центральних органів влади гроші на придбання спортивних майданчиків. Згідно з домовленостями, Бердянськ отримає 12 спортивних майданчиків, кожен з яких коштує 468 тис грн, площа 140 кв м., штучне покриття, турніки, лавки, рукоходи, брусья, підвісна система, гумове покриття. Такі майданчики будуть встановлені в різних мікрорайонах міста.

Також область пообіцяла надати 800 тис грн фінансової допомоги для реалізації проєктів по пожежній безпеці. Це буде дві школи, два дитячих садочка або щось інше за нашою пропозицією як співфінансування.

Міський голова також нагадав, що у попередній свій візит до столиці був у голови бюджетного комітету Верховної ради, де залишив листи з проханням стосовно виділення коштів для закупки гама-терапевтичних елементів живлення апарату “Агат”, який необхідний для опромінення онкохворих мешканців, а також щодо цільових коштів для спортивних об’єктів. Вчора надійшла відповідь, що при Міністерстві фінансів України створена комісія і вони надали згоду розглянути наші пропозиції та можливо надати таку підтримку.

На завершення свого виступу міський голова Валерій Баранов також повідомив, що турецькі партнери прислали приблизний розподіл ділянки та потужності по використанню майданчика для технопарку. Це надасть можливість займатися реєстрацією та робити проєкт. Турки планують у Бердянську створити макаронний та кондитерський заводи, маслозавод, молокозавод, хлібозавод, мукомельницю та м’ясокомбінат. Це робочі місця для мешканців нашого міста та податки у місцевий бюджет.

Під час пресконференції міський голова також відповів на питання журналістів відносно ситуації на Бердянськводоканалі, озеленення, підготовки міста до курортного сезону тощо. Переглянути відеозапис пресконференції можна на ютуб каналі Бердянської міської ради за посиланням:

частина 1

частина 2

Нові спортивні майданчики, подання проєктів на ДФРР, ремонт дороги на Нововасилівку та інші питання пресконференції міського голови