Бердянська міська рада - офіційний сайт

До завершення терміну подання проєктів нового шостого етапу впровадження громадського бюджету залишилося 6 днів

Завершується термін подання проєктів нового шостого етапу впровадження громадського бюджету. Нагадаємо, проєкти, які подані в поточному році, будуть реалізовані у 2022 році. За новим Положенням про бюджет участі Бердянської міської територіальної громади вони поділяються на дві категорії:

- малі - з обсягом фінансування до 150 тис. грн включно;

- великі - з обсягом фінансування від 151 тис. грн до 500 тис. грн включно.

Дозволено подання проєктів, які передбачають проведення робіт з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єкта, проте лише за умови надання автором проєкту розробленої проєктно-кошторисної документації.

Заходи проєкту, який стосується дошкільних навчальних закладів та закладів загальної середньої освіти, повинні передбачати реалізацію тільки на прилеглій території до зазначеного закладу.

Проєкти можна подавати у паперовому вигляді до «Єдиного офісу» (пр. Азовський 37/9) чи в електронному вигляді на сайті Бердянської міської ради у розділі «Громадський проект».

Необхідно сформулювати ідею свого проєкту, визначити його категорію (малий чи великий), орієнтовний бюджет та зібрати 30 підписів на підтримку своєї ідеї (крім автора проєкту).

Кінцевий термін подання проєктів - 15 червня 2021 року.

Режим роботи відділу з надання адміністративних послуг „Єдиний офіс”:

Понеділок, вівторок, четвер-субота - з 08:00 до 15:00.

Середа - з 08:00 до 20:00.

Неділя — вихідний

За додатковою інформацією звертатися: 3 55 29.

До завершення терміну подання проєктів нового шостого етапу впровадження громадського бюджету залишилося 6 днів