Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську за фінансової підтримки Проєкту USAID реалізовують грантовий проєкт зі створення конференцзали

 17 червня відбулася зустріч міського голови Валерія Баранова з представниками Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) в рамках реалізації положень Меморандуму про співпрацю, підписаного 30 травня 2019 року.

Менеджер з розвитку громад Проєкту USAID Артем Вівдич та керівник маріупольського офісу Олег Левченко завітали до Бердянська з приємною новиною: проєктну заявку «Конференцзала – інноваційний простір для підтримки соціальних та бізнесових ініціатив» відібрали для подальшої реалізації.

Анкету проєкту зі створення конференцзали місцева влада подала на розгляд у червні 2020 року. Проєкт планується реалізувати шляхом реконструкції глядацької зали Центру культури і дозвілля «Софіт». Передбачено, що конференцзала  функціонуватиме одночасно як платформа для забезпечення інформаційної підтримки малого бізнесу та як простір  для  проведення конференцій, круглих столів, брифінгів, майстер-класів та презентацій. Функціонально зала буде  використовуватися також для проведення концертних заходів.

Протягом року представники робочої групи провели декілька робочих зустрічей з узгодження концепції проєкту за участі менеджерів Проєкту USAID, фахівців відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту, управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду і відділу культури. 9 липня 2020 року відбувся візит архітектора Рона Хантера, головного менеджера з інфраструктури USAID, з метою інженерної оцінки залу та будівлі. За результатами візиту місто отримало  позитивний висновок щодо можливості реконструкції зали.

На сьогоднішній зустрічі представили та обговорили перспективи подальшої співпраці Бердянської міської влади з Проєктом USAID.

У Бердянську за фінансової підтримки Проєкту USAID реалізовують грантовий проєкт зі створення конференцзали