Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про результати громадських слухань на тему: “Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг"

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.05.2021 № 137-р “Про проведення громадського слухання” в термін з 17.05.2021 р. по 05.06.2021 р. були проведені громадські слухання на тему “Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг Бердянської міської територіальної громади на 2021-2027 роки”.

Оголошення про проведення слухань було розміщено на сайті Бердянської міської ради та на сторінці управління у фейсбуці.

Крім цього, текст Стратегії можна було отримати в управлінні та установах - надавачах соціальних послуг, а саме:

- у Бердянському міському центрі соціальних служб (далі - БМЦСС);

- в комунальній установі “Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю” (далі - Центр реабілітації);

- в комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)” Бердянської міської ради (далі - Терцентр).

Кожен бажаючий мав можливість надіслати свої коментарі, зауваження чи пропозиції на електронній сторінці управління, натиснувши опцію ЗАВАНТАЖИТИ.

На період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання та недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території м. Бердянськ громадські слухання проводились у форматі відеоконференцій.

Обговорення Стратегії відбулось також з отримувачами соціальних послуг відповідно до цільових груп (особи з інвалідністю, громадяни похилого віку, сім`ї, які потрапили в складні життєві обставини, батьки та опікуни дітей з інвалідністю) та працівниками вищевказаних установ: 19.05.2021 р. - в Терцентрі, 26.05.2021 р. - у БМЦСС, 02.06.2021 р. у Центі реабілітації.

Експертну оцінку проєкту Стратегії в режимі онлайн надали експерт проєкту “Впровадження орієнтованого на потреби підходу в соціальному секторі”, який реалізується за дорученням Уряду Федеральної Республіки Німеччина, Кшиштоф Лондтка та експертка з питань гендерної рівності Елла Ламах.

17.06.2021 р. відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг Бердянської міської територіальної громади на період до 2027 року, на якому були опрацьовані пропозиції та зауваження, що надійшли від експертів, громадськості, мешканців та мешканок Бердянської міської територіальної громади.

Зауваження та доповнення враховані та включені до Стратегії, яку планується затвердити на сесії Бердянської міської ради.

Повідомлення про результати громадських слухань на тему: “Проєкт Стратегії розвитку надання соціальних послуг"