Бердянська міська рада - офіційний сайт

Перше засідання Наглядової ради — обрано голову та секретаря ради та обговорені плани подальшої роботи

На черговій сесії Бердянської міської ради було затверджено склад Наглядової ради КП “Бердянськводоканал”. А сьогодні відбулося її перше засідання. Окрім членів Наглядової ради у засіданні також взяли участь секретар міської ради Олександр Свідло, голова постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку, депутат міської ради Віктор Цуканов та в.о. директора КП “Бердянськводоканал” Андрій Бурлєй.

Секретар міської ради Олександр Свідло відзначив, що для міської ради це важливий захід, тому що КП “Бердянськводоканал” знаходиться зараз у дуже критичному стані, заборгованість перед облводоканалом перевищує 10 млн та вона зростає. “У міської ради величезні сподівання відносно роботи Наглядової ради, щоб могли у стислі строки зрозуміти для себе причини проблем, що виникли, реальну ситуацію на підприємстві та реальні показники фінансово-економічної діяльності підприємства. Тому що, на жаль, протягом останніх 5-6 місяців депутати міської ради не мали об’єктивної інформації відносно стану справ на підприємстві. Інформацію отримували уривками, необ’єктивну, несвоєчасну та не завжди достовірну. І ми бачимо до чого це призвело”, - наголосив Олександр Свідло.

До складу Наглядової ради КП “Бердянськводоканал” увійшли Михайло Грицай, Володимир Звагельський, Олександр Пасічник, Наталія Лисак та Костянтин Дадаєв (сьогодні знаходиться у відрядженні). На першому засіданні були обрані голова та секретар Наглядової ради. Ними стали відповідно депутат міської ради, ініціатор створення Наглядової ради Олександр Пасічник та представник ГО„Стоп Корупція” Наталія Лисак.

На засіданні депутати ще раз звернули увагу, що Наглядова рада — це не заміна керівника підприємства, а помічник для найшвидшого виходу з кризової ситуації.

Олександр Свідло висловив прохання, щоб робота Наглядової ради була систематичною та майже щоденною, оскільки є велика загроза блокування роботи підприємства через заборгованість перед облводоканалом та подачу нової позовної заяви. Тож першочергова задача розібратися та зрозуміти, чи потрібна допомога міської ради для погашення заборгованості та у якому обсязі, і чи є якісь альтернативні шляхи виходу з тієї кризової ситуації, у якій опинилося підприємство.

На КП “Бердянськводоканал” буде виділено кабінет для роботи членів Наглядової ради, на завтра вже запланована зустріч із керівним складом підприємства. Голова ради Олександр Пасічник попросив надати інформацію щодо фінансового стану підприємства за 5 місяців, розрахунки з підрядними організаціями, стан розрахунків населення за воду, інформацію по тендерам та закупівлям, по виплаті та нарахуванню заробітної плати тощо.

Депутат міської ради Віктор Цуканов висловив побажання, щоб у майбутньому у Наглядової ради та керівництва Бердянськводоканалу була єдина позиція. “Не хочу допускати думку, що в.о. директора або заступник міського голови вийдуть з одними пропозиціями на сесію, а Наглядова рада буде усе це публічно критикувати. Такого бути не повинно. Ми не повинні також створювати для підприємства якогось додаткового чи позапланового навантаження, або заважати, лише на допомогу. Тому прохання узгоджувати з людьми свої дії. Нікому з нас не потрібно, щоб говорили, що ми граємося у процес, а не працюємо на результат. Нам потрібен результат”.

Перше засідання Наглядової ради — обрано голову та секретаря ради та обговорені плани подальшої роботи