Бердянська міська рада - офіційний сайт

Почесного громадянина міста Едуарда Шипульського привітали із днем народження

Сьогодні, 21 липня, день народження відзначає Почесний громадянин міста Бердянськ, заслужений працівник освіти України Едуард Шипульський. Із привітаннями до нього завітали завідувач сектору по роботі з органами самоорганізації населення Олексій Проданов та головний спеціаліст цього сектору Валентина Алфьорова. Від імені в.о. міського голови, секретаря міської ради Олександра Свідло та усього депутатського корпусу вони побажали імениннику міцного здоров’я, невичерпної енергії на довгі роки, підтримки друзів та близьких.

Едуард Едуардович Шипульський провів практично все своє життя у стінах машинобудівного коледжу Запорізького національного технічного університету. Він розпочав працювати у цьому закладі з 1964 року, понад 59 років очолював коледж, а після того, як пішов з посади директора, продовжив працювати викладачем.

Протягом усього часу роботи на освітній ниві Едуард Едуардович відзначився як ініціативний та винахідливий викладач, який знаходиться у постійному творчому пошуку, широко застосовує педагогічний досвід вчителів-новаторів України. Едуард Шипульський розробив та запровадив методичне забезпечення лабораторних, практичних робіт, курсових та дипломних проєктів з напряму "Інженерна механіка" спеціальності "Технологія машинобудування". Постійно впроваджував в навчальний процес інноваційні та інформаційні технології.

Едуард Едуардович запровадив свій індивідуальний стиль роботи зі студентами та колегами. Значну увагу приділяв індивідуальній роботі зі студентами, розвитку їх активної пізнавальної діяльності, навичок самоосвіти, поєднував навчання, практику і виховання в єдиний безперервний процес, залучав до дослідницької роботи, формував любов до обраної професії.

Був депутатом Бердянської міської ради VI скликання.

Наказом Міністра освіти України Едуарда Шипульського нагороджено знаком “Відмінник освіти України”. Також нагороджено Орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” I та II ступеня. Відзначено керівництвом міста Бердянська медаллю "За вагомий внесок у розвиток міста" та Почесним орденом міста.

У 2015 році рішенням сесії Бердянської міської ради Едуарду Шипульському за вагомий внесок у розвиток освіти та науки України, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, виховання підростаючого покоління було присвоєно звання Почесний громадянин міста Бердянськ.

Почесного громадянина міста Едуарда Шипульського привітали із днем народження