Бердянська міська рада - офіційний сайт

Попередні результати виконання заходів у рамках комплексного підходу у боротьбі з комарами

Вчора зранку під керівництвом в.о. міського голови Олександра Свідло відбулася розширена нарада з питань покосу трави та обробки територій від комарів. Відповідні служби та підприємства отримали ряд завдань та розпочали їх виконання. Вже є перші попередні результати виконання заходів у рамках комплексного підходу у боротьбі з комарами.

У першій половині дня мобільна бригада у складі спеціалістів управління житлово-комунального господарства та адміністративного відділу об’їжджали з перевіркою мікрорайони міста. Вони контролювали виконання робіт з покосу трави. Так, було встановлено що комунальні підприємства міста виконали у повному обсязі покіс трави, запланований на 5 серпня. Графік покосу на сьогодні, 6 серпня, знаходиться у процесі виконання.

Співробітники адміністративного відділу проводять постійний моніторинг міста щодо виконання заходів по покосу трави. Обстеження буде продовжено також у суботу та неділю. На теперішній час у результаті перевірок вже винесено 57 приписів та 128 попереджень особам, які не виконують вимоги Правил благоустрою міста.

Адміністративний відділ попереджає, що у разі невиконання законних вимог щодо прибирання територій та покіс трави на прилеглих ділянках на відстані 20 метрів від межі відведеної земельної ділянки, покіс бур’янів, карантинних рослин на прилеглій території з усіх боків будинку, співробітники адміністративного відділу вже з 9 серпня не будуть попереджати та вмовляти, а розпочнуть складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст.152 КУпАП відносно порушників.

КП “Бердянськекотранс” вчора косив траву навколо зливостоків по вул. Чехова, Баха, Мічуріна. Сьогодні працювали по вул. Новоросійська, Белінського та Першотравнева. На наступному тижні покіс трави буде здійснюватися за наступним графіком:

9 серпня — вул. Новоросійська, вул. Г.Добросердової, вул. Лермонтова;

10 серпня — вул. Першотравнева та вул. Жуковського

11 серпня вул. Тургенєва та Дружби;

12 серпня — вул Курортна;

13 серпня — вул. Привокзальна.

У дитячих садка міста внутрішньодворові території постійно підтримуються у належному вигляді. Прилеглу територію сьогодні покосили та прибрали. З неділі, 8 серпня, за сприятливих погодних умов КП “Бердянська профдезінфекція” розпочне обробку територій дитячих садків від комарів.

8 серпня з 5:00 до 8:00 та з 18:00 до 20:00 будуть обробляти у дитячих садках №39, 36, 37, 25, 27, 34, 2.

9 серпня — у дитсадках №1, 41, 3.

11 серпня — дитячі садки с. Нововасилівка та с. Роза

15 серпня — у дитсадках №20, 33, 40. Там наразі триває ремонт і діти у закладі не перебувають.

35 вуличних комітетів обійшли закріплені території у мікрорайонах міста (приватний сектор). Вони проводили роз’яснювальну роботу з мешканцями відносно покосу трави та карантинних рослин на прибудинкових територіях. Більшість мешканців виконують Правила благоустрою та прибирають свої території. Але, на жаль, є і такі, хто відмовляється. Їм дано час на вихідних навести лад біля своїх будинків. Якщо цього не станеться, з понеділка, 9 серпня, адміністративний відділ почне складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Комітети мікрорайонів міста визначили, обстежили та подали до виконавчого комітету перелік загальноміських територій, на яких необхідно провести покіс трави та обробку від комарів.

КП “Бердянська профдезінфекція” перевірила зливостоки на наявність личинки комара, які були оброблені 3-4 серпня - по вул. Привокзальна, Богуславська, Першотравнева, Лютеранська, Грецька, Захисників України, Університетська, Хавкіна та пр. Азовський. Личинок там виявлено не було. У неділю спеціалісти підприємства працюватимуть у дитячих садках.

КСП “Зеленгосп” продовжує виконувати роботи з покосу трави.

7 серпня працюватимуть по вул. Лютеранська, Центральна, Привокзальна, Богуславського, Земська, пр. Східний, а також сквер біля школи №3, а також територію на перехресті вулиць Донецька/Європейська.

9 серпня - у парку Шмідта, сквері Козацької слави, по вул. Морська, Привокзальна, Центральна, Волонтерів та Європейська.

10 серпня — вул. Волонтерів, Європейська, В.Довганюка, Софіївська.

11 серпня — площа Єдності, вул. Горького, пр. Азовсьий, сквер Пушкіна.

12 та 13 серпня працюватимуть по Мелітопольському шосе.

КК “Коменерго Бердянськ” здійснюватиме покіс трави 7 серпня на прибудинкових територіях житлових будинків Степанянця 3, Потійська 23.

9 серпня — Коцюбинського 57, Короленка 53, Франка 99.

10 серпня — пр. Східний 206-212.

11 серпня — вул. Пушкіна 8, 12, Грецька 57.

12 серпня — вул. Горького 29-35.

13 серпня — пр. Азовський 51, вул. Горького 37, 39.

Попередні результати виконання заходів у рамках комплексного підходу у боротьбі з комарами