Бердянська міська рада - офіційний сайт

Директора ЦКіМ “Сучасник”, депутата міської ради Тетяну Смолянінову привітали з ювілейним днем народження

Сьогодні ювілейний день народження відзначає директор ЦКіМ “Сучасник”, депутат Бердянської міської ради Тетяна Смолянінова. Із привітаннями, квітами та подарунками до неї завітали секретар міської ради Олександр Свідло та колеги-депутати Роман Озюменко, Володимир Безверхий, Жанна Безродня, Віктор Цуканов та Галина Северіна. Від імені усього депутатського корпусу та народного депутата України Олександра Пономарьова вони привітати іменинницю.

- Ви, мабуть, найбільш життєрадісний, веселий та творчий депутат Бердянської міської ради. Ви оптиміст та заряджаєте позитивними емоціями усіх, хто знаходиться поруч, - відзначив секретар міської ради Олександр Свідло.

Гості побажали іменинниці здоров’я, творчого натхнення та благополуччя, відзначили її організаторські та професійні здібності, творчі таланти, активне відстоювання інтересів мешканців міста, чуйність та доброту.

Тетяна Василівна Смолянінова 33 роки присвятила роботі в сфері культури, вже 14 років очолює культурний осередок мікрорайону “32 округ” - центр культури і мистецтв “Сучасник”. Вона вмілий організатор, яка зібрала поруч із собою команду професіоналів. За значні професійні досягнення, розвиток культури та активну участь у житті громади відзначена багатьма нагородами місцевого та обласного рівнів, Почесною грамотою від Міністерства культури та мистецтв України, подякою від Президента України тощо.

Тетяна Смолянінова має повагу та авторитет серед мешканців міста, які вже втретє обрали її депутатом міської ради.

Директора ЦКіМ “Сучасник”, депутата міської ради Тетяну Смолянінову привітали з ювілейним днем народження