Бердянська міська рада - офіційний сайт

Економічний розвиток території Курорту, створення індустріального парку та інші питання пресконференції міського голови

Після невеликої перерви міський голова Валерій Баранов продовжив практику зустрічей із журналістами місцевих ЗМІ. Сьогодні пресконференцію він розпочав з розповіді про відрядження до Києва, де в адміністрації Президента він презентував один з проєктів економічного розвитку нашого міста. Мова іде про територію Курорту. На території більше 100 га заплановано розташування спортивних, лікувальних та медичних об’єктів, об’єктів сфери послуг та торгівлі, готелів, зон відпочинку та культурних майданчиків. Це додаткові робочі місця та надходження до бюджету. Даний проект зацікавив керівництво і з фахівцями вже обговорювалося будівництво об’їзної дороги від Військового містечка за мікрорайоном “8 березня” і до “Колонії”. Ця дорога потрібна, щоб розвантажити місто.

На території навпроти дитячого табору “Червона гвоздика” та Аквапарку передбачається створення так званого “олімпійського селища” - великий комплекс зі стадіонами, спортивними залами, лікувальними об’єктами для спортсменів. Невдовзі має приїхати група кваліфікованих архітекторів, з якими буде обговорюватися передпроєктна пропозиція.

Валерій Баранов також розповів, що вже підготовлені документи по індустріальному парку. Концепцію буде винесено на затвердження на чергову сесію 30 вересня. Після чого даний документ буде направлено в Міністерство економіки на реєстрацію.

Під індустріальний парк планується відведення 22 гектарів землі в районі заводу “Прилив”, на яких передбачається 7 ділянок. На 5 вже є бажаючі, від них отримали необхідні їм для виробництва потужності. Це харчові підприємства на 550 робочих місць. Від міста потрібно буде провести комунікації та розробити прєктну документацію. На створення індустріального парку піде не менше 2-3 років. Однак це необхідно для розвитку міста, створення робочих місць та збільшення надходжень у бюджет.

Міський голова також розповів, що до 1 листопада є мета відновити роботу госпітального відділення. Готуються нові правила благоустрою міста та громадські слухання по Стратегії розвитку Бердянськводоканалу, який багато років знаходиться у кризі. Потім цей документ буде винесено на розгляд та затвердження депутатів.

Говорив міський голова і про про підготовку до опалювального сезону. Зокрема багатоповерхові будинки готові на 92%, на 100% готові заклади освіти та медицини. Бердянське підприємство теплових мереж також звітує про готовність до опалювального сезону.

Валерій Баранов також говорив про подані перевізниками розрахунки на збільшення вартості проїзду у маршрутках. Міський голова відзначив, що дане питання буде розглядатися у рамках закону та згідно відповідної регуляторної процедури.

Валерій Баранов також звернувся до мешканців та запросив їх активно долучатися до загальноміських заходів з нагоди Дня міста та 78-ї річниці визволення Бердянська від нацистських загарбників. Повний перелік заходів розміщений у місцевих ЗМІ, на сайті Бердянської міської ради, у соцмережах та на афішах.

Переглянути відеозапис пресконференції можна на ютуб каналі Бердянської міської ради за посиланням.

Економічний розвиток території Курорту, створення індустріального парку та інші питання пресконференції міського голови