Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міська влада опрацьовує можливість створення урбан-парку на території громади

Міський голова Валерій Баранов під час пресконференції 12 жовтня повідомив, що він разом із профільними фахівцями виконавчого комітету опрацьовує одну з ініціатив Президента України за програмою «Велике будівництво» – зведення урбан-парку.

Урбаністичний парк – це вільний простір, кластер для занять спортом та активного відпочинку. Створення такого об’єкта спрямовано на збільшення кількості українців, які вестимуть здоровий спосіб життя. Адже статистика свідчить, що близько 60% громадян не займаються спортом, що спричиняє виникнення та загострення хвороб.

Облаштування зазначеного об’єкта передбачено в національній програмі «Здорова Україна» та «Велике будівництво». Центральна та обласна влада підтримала ідею очільника міста щодо зведення такого парку і на території Бердянської громади.

«Під урбан-парк потрібно 2 га землі. Така територія є на Мелітопольському шосе біля Лампового, тобто там же, де планують збудувати й Льодову арену зі спортивним комплексом. Учора губернатор запросив інформацію по ще декільком локаціям для урбан-парку. Але ми зіткнулися із ситуацією, що промзони на генплані міста не відповідають реально працюючим підприємствам, тому виникає необхідність коригування генплану. Будемо й надалі опрацьовувати зазначену можливість», – зауважив міський голова.

Міська влада опрацьовує можливість створення урбан-парку на території громади