Бердянська міська рада - офіційний сайт

Військовослужбовці в/ч 3033 приймали вітання з Днем захисників та захисниць України

Напередодні державного свята міський голова Валерій Баранов відвідав військову частину 3033 Національної гвардії України та в урочистій атмосфері привітав бійців 3-го патрульного батальйону із Днем захисників та захисниць України.

«Шановні друзі! Мені дуже приємно привітати вас сьогодні з нашим святом. Ваші найкращі чоловічі та жіночі якості проявилися особливо яскраво, починаючи з 2014 року, коли ми відчули окупацію та агресію, коли наші хлопці та дівчата боронили, гинули і досі гинуть, захищаючи нашу державу, наше право на свободу й незалежність. Я дуже вдячний вам за відданість, патріотизм і тяжку працю. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув за нашу Батьківщину і український народ. Сьогодні відбувся мітинг біля пам’ятного знаку, який ми встановили на честь загиблих захисників. Сподіваємося, що більше таких у нас не буде. Щиро зичу вам здоров’я, наснаги, щастя та процвітання, щоб завжди над нами було мирне небо», – побажав міський голова у своєму привітальному слові.

Очільник міста вручив військовослужбовцям подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди державного свята.

До привітань приєдналися депутат Бердянської міської ради Володимир Безверхий і перший заступник голови Бердянської райдержадміністрації Ірина Півень.        

Військовослужбовці в/ч 3033 приймали вітання з Днем захисників та захисниць України