Бердянська міська рада - офіційний сайт

Проведення акції «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня включно в Україні проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Бердянський міський центр соціальних служб завжди долучається до Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Так 25.11.2021р. Бердянським міським центром соціальних служб була проведена інформаційна вулична акція «Разом проти насильства». Яка традиційно відбулася в центрі міста на Азовському проспекті. Під час акції було роздано більше 150 комплектів інформаційних буклетів з яких жителі міста змогли дізнатися про особливості запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі а також актуальні контактні номери телефонів служб та установ до повноважень яких належить надання допомоги особам постраждалим від насильства.

До акції долучились представники Управління праці та соціального захисту населення, Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Відділу молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, Служби у справах дітей Бердянської міської ради та Національної поліції з групи реагування на факти домашнього насильства у м. Бердянськ.

Проведення акції «16 днів проти насильства»