Бердянська міська рада - офіційний сайт

У січні тарифи на тепло для бердянців залишаться на рівні минулого року

13 січня в.о. міського голови Олександр Свідло взяв участь у робочій зустрічі з головою Запорізької облержадміністрації Олександром Старухом, у ході якої підтвердилися домовленості про те, що тарифи на тепло для населення міста Бердянськ у січні 2022 року залишаться на рівні минулого року.

У той же час Олександр Свідло звертає увагу на те, що міську владу абсолютно не влаштовує те, як монополіст проводить перерахунок нарахувань за місця загального користування. “Під час обговорення цього питання на робочих групах звучали інші обіцянки від Бердянського підприємства теплових мереж. Зменшення платіжок лише на 70 грн – це не те, чого чекають люди. Ми говорили про значне зниження нарахувань, а воно далеко не по всіх будинках. З наступного тижня засідання робочих груп щодо розірвання договору з Тепломережею та щодо врегулювання нарахування платежів за місця загального користування відбуватимуться на регулярній основі. І всі питання будуть розбиратися докладно, - наголосив в.о. міського голови Олександр Свідло.

Нагадуємо, що Бердянська міська рада подала позовну заяву до Господарського суду Запорізької області про визнання дій протиправними щодо порушення процедури оприлюднення публічних індивідуальних договорів про надання послуги з постачання теплової енергії. Ухвали про відкриття провадження ще немає, але вже відбувся автоматизований розподіл судової справи між суддями та призначено головуючого по справі.

У січні тарифи на тепло для бердянців залишаться на рівні минулого року