Бердянська міська рада - офіційний сайт

Шерстньов Сергій Андрійович

Сергій Шерстньов народився у 1988 році у Бердянську, навчався у гімназії №2, закінчив ВПУ №9. У 2007 році був призваний в армію та направлений до навчального центру “Десна”. Перейшов на контрактну службу, через півтора роки звільнився у запас. Працював у Бердянській виправній колонії інспектором. Із початком часткової мобілізації в Україні одним з перших прийшов на призовний пункт та записався добровольцем. 25 березня з першою командою бердянських добровольців прийняв присягу та був мобілізований у 79 окрему аеромобільну бригаду м. Миколаїв. При прориві укріпленого району російських найманців, підрозділи 79-ї аеромобільної бригади з Миколаєва потрапили в засідку бойовиків на кордоні України з Російською Федерацією. Там і загинув наш земляк Сергій Шерстньов. Він був неодружений, в Бердянську у нього залишилися мати, батько і брат. В Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ, де навчався Сергій, відкрито пам’ятну дошку за захист державного суверенітету і територіальної цілісності України.  

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України Указом Президента України № 619/2014 від 26.07.2014 року старший розвідник підрозділу 79-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ Шерстньов Сергій Андрійович посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Мати Сергія — Лариса Олексіївна — рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 07.07.2014р. №225 забезпечена однокімнатною квартирою. Рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 12.08.2014р. №258 Шерстньова Сергія Андрійовича посмертно нагороджено “Почесним орденом міста”. 

Шерстньов Сергій Андрійович