Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Рішень Бердянської міської ради „Про затвердження Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська в новій редакції” та „Про затвердження Положення про порядок справляння єдиного податку на території міста Бердянська в новій редакції”

Проект рішення сесії Бердянської міської ради „Про затвердження Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Бердянська в новій редакції” розроблено фінансовим управлінням виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основною метою регуляторного акта є впорядкування сплати податку на нерухоме майно у відповідності до Податкового кодексу України та встановлення ставок податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до міського бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку міста.

Проект рішення сесії Бердянської міської ради „Про затвердження Положення про порядок справляння єдиного податку на території міста Бердянська в новій редакції” розроблено фінансовим управлінням виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Основною метою регуляторного акта є перегляд ставок єдиного податку для платників II групи.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу будуть розміщені 03 липня 2015 року на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Плани на поточний рік”.

Зауваження та пропозиції по даних проектах регуляторних актів слід надавати на адреси:

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, 71112, м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

Виконавчий комітет Бердянської міської ради, е-mail: ispolkom@rada-berdyansk.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 18 серпня 2015 року у письмовому та/або електронному вигляді.
Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів