Бердянська міська рада - офіційний сайт

Новий бронекатер "Бердянськ” передано до Військово-Морських Сил Збройних Сил України

3 липня в Одесі під час урочистостей з нагоди Дня Військово-морського флоту України Глава держави Петро Порошенко передав до ВМС два новозбудованих броньованих катери «Бердянськ» та «Аккерман». Це перші броньовані катери українського виробництва, оснащені системами спостереження та розвідки, і здатні знешкоджувати надводні та повітряні цілі. Про це повідомляє прес-служба Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

«Символічно, що саме сьогодні до складу Військово-морських сил України увійдуть два броньовані артилерійських катери, які передаються саме сьогодні на бойове випробування для постановки на озброєння. Швидкісні і непомітні, економічні і ефективні, розроблені і збудовані українцями, випробувані українськими моряками. А назви морських портів зі Сходу та Південного Заходу на їхніх бортах — „Бердянськ“ і „Аккерман“, символізують нашу українську національну єдність», — сказав Петро Порошенко під час вручення сертифікатів командирам кораблів.

На запрошення командування ВМС ЗСУ в Одесі в заходах з нагоди Дня Військово-морського флоту України взяли участь міський голова Володимир Чепурний, депутат міської ради Володимир Безверхий та член виконкому Дмитро Зубович.

Нагадаємо, що 30 червня на сесії міської ради депутати прийняли рішення взяти шефство над малим броньованим артилерійським катером «Бердянськ». Свою назву він отримав за патріотизм та суттєву волонтерську допомогу громади міста ВМС ЗСУ. Катер було збудовано на заводі “Ленінська кузня” та спущено на воду в листопаді 2015 року.

Фото з офіційної сторінки ВМС ЗС в Facebook

Новий бронекатер "Бердянськ” передано до Військово-Морських Сил Збройних Сил України