Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова провів черговий особистий прийом громадян

Традиційно у перший понеділок місяця міський голова Володимир Чепурний провів особистий прийом громадян. Він розглянув майже 30 особистих та колективних звернень. Частина з них стосувалася вирішення конфлікту між сусідами, необхідності житла для багатодітної родини та сироти, невиконання рішення суду, оформлення гаражу тощо.

До Володимира Павловича звернулися мешканці кількох ОСББ з проханням зробити за рахунок міського бюджету ремонт покрівлі, капітальний ремонт будинку. Як пояснив міський голова, законодавча база забороняє виконувати такі види робіт у будинках ОСББ повністю за кошти міського бюджету, але у серпні на сесії міської ради була прийнята «Програма співфінансування проведення капітальних ремонтів в житлових будинках ОСББ м. Бердянськ на 2016-2017 роки». Механізм Програми полягає у тому, що з місцевого бюджету проводиться фінансування робіт з капітальних ремонтів житлових будинків ОСББ за дольової участі 70% з місцевого бюджету та 30% коштів співвласників від суми загальної вартості ремонту, згідно з кошторисом на впровадження заходів з капітального ремонту, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків.

Початком участі у Програмі є подача ОСББ до виконавчого комітету пакету документів, у тому числі протоколу зборів співвласників, підписаного не менш як двома третинами загальної кількості усіх співвласників будинку, у якому зазначається згода взяти участь у Програмі, перелік ремонтних робіт та їх орієнтовну вартість, визначену спеціалізованою організацією, яка планується для виконання робіт, що має ліцензію. Детальний перелік подачі документів розпоряднику коштів затверджено рішенням 14 сесії від 19.08.2016 року № 10.

Приходили на прийом до міського голови й мешканці із пропозиціями щодо покращення питань благоустрою та послуг у місті. Один з них, наприклад, запропонував в наступному курортному сезоні організувати рейс круїзного катеру, побудувати міст з 8 березня до проспекту Східного (колишній Пролетарський), зробити тротуар та велосипедну доріжку на Верховій тощо.

На всі питання, які потребували додаткового вивчення, міський голова надав доручення своїм заступникам у двотижневий термін розібратися та надати пропозиції для їх вирішення.

Міський голова провів черговий особистий прийом громадян