Бердянська міська рада - офіційний сайт

Засідання “круглого столу” із питань впровадження громадського бюджету у Бердянську

У рамках участі міста у проекті „Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку 17 жовтня 2016 року у виконкомі Бердянської міської ради у каб.№ 70 о 10:00 розпочнеться засідання „круглого” столу. Заплановано обговорення інформаційно-просвітницької кампанії для ознайомлення мешканців міста з можливостями та перевагами бюджету участі, розгляд досвіду інших міст України у впровадженні громадського бюджету.

У засіданні візьмуть участь представники Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (м.Київ), представники міст України, керівники та фахівці структурних підрозділів виконкому, депутати міської ради, представники громадськості, ОСББ та органів самоорганізації населення.

Взяти участь у засіданні „круглого” столу запрошуються усі бажаючі. Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 9:30.

Нагадаємо, що з 17 жовтня стартує прийом проектів громадського бюджету від мешканців міста. Свої проекти городяни зможуть реєструвати, як в інтернеті - на інтернет-платформі “Громадський проект”, яка розпочне роботу з 17 жовтня, так і в центрі надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” — надавши проект у паперовому вигляді.

Засідання “круглого столу” із питань впровадження громадського бюджету у Бердянську