Бердянська міська рада - офіційний сайт

Тривають виїзні зустрічі міського голови у мікрорайонах міста

Вже пройшли зустрічі міського голови Володимира Чепурного з мешканцями мікрорайонів «Азмол», «Скловолокно» та «АКЗ» та «РТС».

Зустріч з мешканцями найбільшого мікрорайону міста “Скловолокно”, що об'єднує більше 30 тис. чоловік, пройшла 5 жовтня в актовому залі школи №11. У зустрічі взяли участь секретар міської ради Олексій Холод, депутати міської ради, обрані на цьому окрузі, Віктор Цуканов, Ксенія Буханова, Євген Георгієв, Алла Ціндра, Максим Міщенко, Тетяна Смолянінова і Богдан Сушко, а також всі заступники міського голови, керівники комунальних підприємств. Міський голова звітував про виконану роботу в цілому по місту та зокрема у мікрорайоні “Скловолокно”, а також відповідав на питання бердянців.

У вступному слові Володимир Павлович розповів про основні досягнення міської влади за 9 місяців роботи поточного року, про основні напрямки освоєння бюджетних коштів за сферами господарювання, а також про найближчі плани та перспективи наступного року.

Основний акцент було зроблено на детальній інформації про виконані роботи у мікрорайоні і що буде зроблено у 2017 році - “В цьому році ми продовжили роботи по реконструкції бульвару Шевченка. З місцевого бюджету було виділено 2 млн. грн на реконструкцію ділянки від школи № 11 в сторону вулиці Північна. Підрядник практично закінчив цей обсяг робіт. На чергову сесію 27 жовтня виноситься питання про виділення ще 1,5 млн.грн. на продовження робіт від школи № 11 в сторону вулиці Волонтерів. Реконструкція ще не завершиться, але впевнений, що вже в цьому році зона відпочинку для мешканців району стане набагато більшою”. Міський голова підкреслив, що для вирішення проблем «Скловолокна» була продуктивна співпраця з комітетом мікрорайону та сьома активними депутатами міської ради.

Мешканці активно спілкувались з міським головою — дякували за роботу та підказували, що необхідно зробити, щоб життя у мікрорайоні стало комфортніше.

7 жовтня відбулася зустріч з мешканцями мікрорайонів “АКЗ” та “РТС” у школі №7. Майже дві години міський голова спілкувався з мешканцями цих мікрорайонів. Всі питання і пропозиції від городян були внесені до протоколу і будуть розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Відповіді будуть опубліковані в засобах масової інформації та передані комітетам мікрорайонів.

З 10 жовтня міський голова у відпустці, тому зустрічі продовжаться через два тижні. Наступними вони пройдуть у мікрорайонах “Нагірна частина”, “8 Березня” та “Ліски”.

Тривають виїзні зустрічі міського голови у мікрорайонах міста