Бердянська міська рада - офіційний сайт

На апаратній нараді вручили нагороди з нагоди Дня юриста

У минулі вихідні своє професійне свято відзначали юристи. А сьогодні на апаратній нараді в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод вручив ряд нагород. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток державної правової політики та з нагоди Дня юриста Почесною грамотою міського голови нагороджені працівники Бердянського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Запорізькій області - головні державні виконавці Васильєва Людмила та Марчевська Ольга, старший державний виконавець Бородіна Юлія та державний виконавець Данилевська Олена.

Грамоти міського голови отримали посадові особи юридичного управління виконкому Бердянської міської ради - начальник відділу земельних правовідносин Божков Андрій та головний спеціаліст відділу з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах Шаталінська Юлія.

Подяки міського голови оголошені працівникам Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - начальнику відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури Хлепітько Віктору, начальнику відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Сухомлину Євгену, а також посадовим особам юридичного управління виконкому Бердянської міської ради - головному спеціалісту відділу з представництва інтересів міської ради та виконкому в судах Заметі Наталі, головному спеціалісту відділу земельних правовідносин Дорозу Вадиму та спеціалісту 1 категорії відділу з правового забезпечення діяльності виконкому Забаріну Антону.  

 

На апаратній нараді вручили нагороди з нагоди Дня юриста