Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянці гідно представили наше місто на Покровському ярмарку у Запоріжжі

Минулої суботи у Запоріжжі проходив традиційний Покровський ярмарок. У ньому взяли участь 20 районів області. Кожна територія презентувала свою «візитівку» в оформленні та облаштуванні тематичних майданчиків з урахуванням історичних та культурних традицій району. Були представлені національне подвір’я, українська вітальня, козацький курінь, махновська вольниця тощо. Майстри декоративно-прикладного мистецтва не тільки організували виставки своїх виробів, а й проводили майстер-класи з вишивки, лозоплетіння, гончарства, бісероплетіння, виготовлення ляльки- мотанки, розпису писанок та інших видів традиційного українського народного мистецтва.

На Покровському ярмарку оригінально та колоритно був представлений і Бердянськ. Наш куточок із величезним серцем-логотипом міста було видно здалеку. Усім охочим пропонували бердянські смаколики, ковбаси та випічку, різноманітні рибні делікатеси, бердянську юшку, сувеніри, вчили в’язати морські вузли та кувати підкову на щастя. Розважав гостей народний фольклорний ансамбль «Світанок», який вже 8 рік поспіль бере участь у Покровському ярмарку.

Відвідали бердянський майданчик і міський голова Запоріжжя Володимир Буряк та голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль. Вони вручили міському голові Бердянська Володимиру Чепурному лист подяки усім бердянцям, які працюють на благо Запорізької області та усієї країни та пообіцяли, що влітку приїдуть у теплий і затишний Бердянськ.

Сьогодні, 11 жовтня, під час щотижневої апаратної наради в.о. міського голови, секретар Бердянської міської ради Олексій Холод висловив подяку за активну позицію і участь активістам, які гідно представили наше місто на Покровському ярмарку у Запоріжжі: депутатам міської ради Володимиру Безверхому та Надії Новак, голові комітету мікрорайону «Слобідка» Вікторії Васильєвій та її заступнику Лідії Філімоновій, активістам комітету мікрорайону «Слобідка»: Олені Гринюк, Вірі Подколзіній, Ігорю Жуку, Тамарі Кочкарьовій, Анатолію Соломонову, Олені Гринюк, Юрію Єремєєву, Роману Гадючко, Світлані Малихіній, Антоніні Перковій, приватному підприємцю Жанні Бризицькій, Клубу юних моряків (керівник Олег Новік), Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Наталія Лисенко), Народному фольклорному ансамблю «Світанок», музиканту Сергію Симонову, голові комітету мікрорайону «Коса» Віталію Давиденко, Рибколгоспу «Маяк» та особисто керівнику Валентині Бондар, ТОВ «Бриз» (директор Сергій Матвєєв), ТОВ «Павлов продукт» (керівник Владислав Павлов), ТОВ «Іванна» (директор Валентина Іваніна), ТОВ «Гармонія» (директор Анатолій Панков) та усім службам виконкому, які допомогли представити на ярмарку на гідному рівні наше місто.

Бердянці гідно представили наше місто на Покровському ярмарку у Запоріжжі