Бердянська міська рада - офіційний сайт

Продовжується робота з підготовки до чергової сесії міської ради

Сьогодні, 18 жовтня, на очолюваному депутатом міськради Іваном Братеньковим засіданні постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю розглядали питання, що будуть винесені на сесію, заплановану на 27.10.2016. У рамках підготовки до сесії депутати обговорювали 12 проектів рішень і низку додаткових питань.

Здебільшого йшлося про подовження, перегляд або розірвання договорів оренди з приватними підприємцями, що тимчасово користуються комунальними приміщеннями. Найдовше ж обговорювали питання демонтажу двох ниток водоканалу, побудованих ще у 1963 році. Зокрема, особливу увагу депутати приділили питанню прозорості та контролю процедури складання актів щодо демонтованих об’єктів.

Серед низки питань виокремилася новина: найближчим часом у приміщенні управління праці та соціального захисту населення з’явиться кавовий апарат. Таку ініціативу виявив один з місцевих приватних підприємців. Таким чином, у відвідувачів даної інстанції буде змога підкріпити сили горнятком кави, а місцевий бюджет буде отримувати кошти за оренду декількох квадратних метрів комунального приміщення.

Продовжується робота з підготовки до чергової сесії міської ради