Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ візьме участь у благодійному марафоні для ветеранів АТО

З нагоди Дня захисника України та до Дня Збройних Сил України Запорізька обласна державна адміністрація ініціювала проведення обласного благодійного марафону. Мета заходу — сприяння активізації ветеранського руху; об’єднання військових, що вже є ветеранами, і тих, хто повернувся після мобілізації; піднесення патріотичного духу кожної окремої громади, яка візьме участь у марафоні.

 

Розпорядженням міського голови створено міський організаційний комітет для участі в обласному благодійному марафоні. Про це Володимир Чепурний повідомив сьогодні, на щотижневій апаратній нараді. Також він закликав бердянців до активної участі у названій акції, у тому числі власним прикладом — перерахувавши певну суму коштів на користь марафону.

 

Зібрані під час заходу кошти планується використати для надання ветеранам АТО матеріальної допомоги (оплата лікування чи реабілітації учорашніх солдатів) та фінансування проектів, спрямованих на військово-патріотичне виховання молоді, увічнення пам’яті загиблих захисників України, а також оздоровчих та просвітницьких програм.

 

За інформацією управління у справах преси та інформації ЗОДА, запрошення до участі у благодійному марафоні вже отримали понад 800 підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Бердянськ візьме участь у благодійному марафоні для ветеранів АТО